Strona głównaBudownictwoWskazówki dotyczące czyszczenia i ulepszania domu

Wskazówki dotyczące czyszczenia i ulepszania domu

Z pewnością znajduję większość ulepszeń w domu. W rzeczywistości ten pomysł pojawia się często każdego dnia. Jednak większość rzadko koncentruje się na domowych usprawnieniach poza domem, ale raczej w środku, a zwykłym miejscem do poprawy domu przez większość ludzi jest łazienka. Z jakiegoś powodu ulepszanie w łazience jest bardzo ważne, ponieważ spędzamy dużo czasu w tym miejscu. Dlatego też łazienka zasługuje na to, by skupić się na pewnych ulepszeniach domu.

Więc w tym artykule, głównie zajmę się kilkoma wskazówkami i technikami poprawy domu, ze szczególnym naciskiem na łazienkę.

Dla tych, którzy chcą zaangażować się we własne ulepszenia domu, szczególnie w łazience, ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że okna i lustra są czyste. Jako jeden element do poprawy domowej, jedną ważną techniką, która jest najbardziej używana do poprawy świadomości, jest mieszanie 1/3 szklanki białego, czystego octu i 1/4 szklanki ocierania alkoholu do rozpylania okien w łazience i luster do osiągnięcia funkcjonalności i dobrego wyglądu.

W miejscu przeznaczonym do majsterkowania musisz nałożyć wosk samochodowy na ściany i na szklane drzwi, ale nie na podłogę, aby uszczelnić wylewki i aby ułatwić domową poprawę w łazience, a miejsca z wodą nie powinny się znajdować. Ta metoda ulepszania musi być stosowana dwa razy w roku. Również w celu poprawy domowej, ze szczególnym uwzględnieniem łazienki, należy pamiętać, że prysznice muszą być czyszczone raz w tygodniu za pomocą pomarańczowego środka czyszczącego na bazie cytrusów. Po prostu spryskaj środek czyszczący prysznicem, aby rozpuścić cały brud.

Jeśli chodzi o toalety, ponieważ angażujesz się w poprawę domowej roboty, upewnij się, że raz w miesiącu nalewasz jedną lub dwie szklanki białego octu do toalety, aby wyeliminować problem z nieprzyjemnymi pierścieniami wokół toalety. W ramach majsterkowania, należy również umyć muszlę klozetową, aby wyeliminować pierścienie poprzez szczotkowanie wszystkich dotkniętych obszarów za pomocą pędzla lub pumeksu i oczywiście za pomocą rozpuszczalnika.

Ponadto, w domu do poprawy ze szczególnym naciskiem na łazienkę, zlew jest kolejnym ważnym obszarem do czyszczenia. Jako ulepszenie domu, należy wlać jedną szklankę sody oczyszczonej, a następnie jedną szklankę białego octu do odpływu, a następnie przepłukać ciepłą wodą po godzinie, aby zmiękczyć brud. Ta metoda poprawy domu jest skuteczna dla wanny; zlewozmywak i zlew kuchenny.

Ponadto, kran jest kolejnym ważnym obszarem do czyszczenia i jako element poprawy domu. Ponieważ ważne jest, aby krany były czyszczone, można to zrobić za pomocą papierowego ręcznika z białym octem. W obszarze do majsterkowania musisz upewnić się, że po wylaniu rozpuszczalnika, wyczyść obszar za pomocą sztywnej szczoteczki z nylonu.

I wreszcie, ponieważ jesteś w jakimś domu poprawy, powinieneś również upewnić się, że mączniak jest oczyszczony przez zastosowanie nadtlenku i wody na suficie podwieszanym, aby usunąć brud.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne