Strona głównaBudownictwoProjekty hal magazynowych

Projekty hal magazynowych

Jako firma zajmująca się przygotowywaniem projektów w swojej ofercie posiadamy również gotowe projekty. Specjalizujemy się w halach o długości 8m, 9m, i 10m, w tym również hale magazynowe, hale produkcyjne, hale garażowe – przeznaczone np. na warsztat. Ceny takich projektów uzależnione są od ich wielkości, jakości i przewidywanego czasu wykonania. Ceny podane na naszej stronie internetowej www.pkbpw.pl są wyrażone w netto.

Posiadamy także gotowe projekty. W ofercie wiaty przemysłowe nie wymagajace pozwolenia na budowę.

W przypadku hal posiadamy gotowe opracowania z zakresu projektu konstrukcji stalowej, obudowy i fundamentów. Każdy projekt zawiera szczegółowe informacje z zakresu parametrów technicznych: szerokości, długości, wysokości ściany, kąta dachu, ścian osłonowych, konstrukcji głównej, strefy śniegowej, strefy wiatrowej oraz przeznaczenia podstawowego.

Przeznaczeniem hali magazynowej jest po prostu magazynowanie wysokiego składowania. Projekty hal, które posiadamy w ofercie cechują się przede wszystkim ekonomicznym zużciem stali. W projektach  zostały również uwzględnione strefy wiatrowe i śniegowe, w przypadku gdyby dana hala miała mieć zastosowanie całoroczne. Zawiera również wykaz wszystkich potrzebnych parametrów technicznych. Warto dodać, że w przypadku projektów hal magazynowych opracowanie obejmuje projekt konstrukcji hali magazynowej z posadowieniem i poszyciem ścian i dachu. W ofercie posiadamy również projekt hali magazynowej z częścią socjalną oraz hala magazynowo – gospodarcza. Ze względu na swoje parametry jest to hala z podstawowym przeznaczeniem na: magazyn – budynek gospodarczy – garaż. Można jednak wykorzystać ją również w celach warsztatowych.

Hala garażowo – magazynowa została wyposażona w dwie bramy wjazdowe. Można wykorzystać ją pod małe warsztaty, pełniące usługi o nieuciążliwym charakterze, garaż lub budynek gospodarczy.

Więcej na: http://www.pkbpw.pl/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne