Strona głównaWnętrzaPoświęć czas na zdobywanie pomysłów na dekorowanie

Poświęć czas na zdobywanie pomysłów na dekorowanie

Jedną z rzeczy, która napędza mnie najbardziej szalonych w stosunku do ludzi, którzy dekorują swoje nowe domy, jest obserwowanie, jak pchają się do wielu decyzji, a potem żałują ich wkrótce. Jako projektant wnętrz to najgorsza rzecz, jaką widzę. Może to być zaskakujące, że jedną z największych rzeczy, które muszę ludziom powiedzieć, jest relaks, zwolnienie i czerpanie radości z procesu zbierania pomysłów na dekorowanie, zanim zaangażują się w cokolwiek.

Myślę, że częścią tego, dlaczego ludzie śpieszą się, aby udekorować swoje nowe domy, jest to, że w naszej kulturze chodzi o pośpiech i szybkie załatwianie spraw. Tak niewielu ludzi lubi cieszyć się procesem i naprawdę świadomie decydować o swoim domu. Myślę, że posiadanie domu to jeden z najlepszych darów życia i dlatego uwielbiam patrzeć, jak ludzie traktują ten prezent poważnie i wykorzystują wszystkie możliwości, jakie mają.

Kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, czym jest przywilej mieć przestrzeń, którą możesz nazwać swoim własnym, myślę, że jeszcze bardziej docenisz proces dekorowania. Myślę, że tylko wtedy, gdy widzisz wartość domu, cenisz sobie poświęcenie czasu na zbieranie pomysłów na dekorowanie. Poprzez zbieranie pomysłów na dekorację pamiętaj, że nie sugeruję, abyś przez sześć miesięcy lub rok zbierał nieskończone ilości pomysłów, których nigdy nie wykorzystasz. Mam jednak na myśli, że powinieneś poświęcić kilka tygodni i naprawdę spojrzeć na swoje opcje przed podjęciem jakichkolwiek dużych zobowiązań.

Jednym z najlepszych miejsc do szukania pomysłów na dekorowanie wnętrz jest czasopismo poświęcone dekorowaniu domu. Zamów subskrypcję kilku dobrych lub pożycz kilka czasopism od znajomego. Po prostu wejdź w nie i zacznij patrzeć na to, co jest teraz popularne, a co przyciąga twoją uwagę. Szybko nauczysz się, że rzeczy, które przyciągają wzrok, mają dla nich wzór, a Ty możesz zacząć działać i tworzyć swój osobisty styl w mgnieniu oka.

Chociaż mądrze jest poprosić o opinie i sugestie od dekoratorów, przyjaciół i rodziny, ostatecznie trzeba wybrać, jakie pomysły dekoratorskie do włączenia do własnego domu. Bądź więc ostrożny, aby pozwolić innym na zbyt duży wpływ. Nie bój się wypróbować czegoś wyjątkowego lub wyjść na kompromis z dekoracyjnym pomysłem. Najlepszym miejscem do eksperymentu jest we własnym domu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne