Strona głównaWnętrza7 tanich dekoracji kuchennych

7 tanich dekoracji kuchennych

Pomimo tego, co możesz przeczytać w najmodniejszych magazynach kuchennych, zmiana wyglądu Twojej kuchni naprawdę nie wymaga spędzania dużej ilości czasu i pieniędzy. Istnieje kilka prostych i niedrogich sposobów na nadanie kuchni zupełnie nowego wyglądu.

Niektóre drobne zmiany tu i tam, które możesz wprowadzić w swojej kuchni, wciąż mogą mieć duży wpływ na wygląd Twojej kuchni. Możesz uzyskać pomysły na temat tego, co chcesz uwzględnić w projekcie dekorowania i przebudowy kuchni z książek, czasopism i stron internetowych zajmujących się pomysłami dotyczącymi kuchni.

Istnieje 7 stosunkowo tanich pomysłów na dekorację kuchni, aby stworzyć piękną kuchnię:

1. Wymiana drzwi i frontów szafy. Następnie możesz powtórzyć pozostałe urządzenia. To znacznie zmieni cały wygląd Twojej kuchni.

2. Malowanie szafek na biało i zmiana sprzętu, np. Gałek, uchwytów lub pociągnięć.

3. Zastosowanie solidnych rdzeniowych drzwi MFD, które są płytą pilśniową o średniej gęstości lub drewnem. Można je przymocować do solidnej podstawy drzwi. Ten rodzaj drzwi można pomalować, aby uzyskać dowolny wygląd.

4. Użycie koloru do renowacji kuchni to kolejny przykład niedrogiego dekorowania kuchni. Możesz pomalować ściany i szafki. Jeśli chodzi o malowanie istniejącej szafki, możesz użyć dekoracyjnych wykończeń. Niektóre przykłady tworzą wykończenie w trudnej sytuacji, aby nadać starzejący się wygląd, a także wykończenia faux i glazurowane. Wszystko to są proste i opłacalne.

5. Kolejnym obszarem kuchni, który możesz łatwo odnowić, jest kran i zlew. Możliwe jest zlokalizowanie umiarkowanych cenowo umywalek, które mogą kosztować od 200 do 500 zł. Dostępne są również w wielu kolorach i stylach. Porcelana, stal nierdzewna i akryl to materiały, które są dostępne do zlewozmywaków. W przypadku kranów można zauważyć, że są one dostępne w wielu stylach i wykończeniach, a w zależności od rodzaju kranu mogą wynosić nawet do tysiąca złotych.

6. Innym doskonałym pomysłem na niedrogie dekorowanie kuchni jest dodanie wyspy kuchennej. Wyspy kuchenne doskonale nadają się do dodawania przestrzeni do kuchni i zapewniają miejsce spotkań. Jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy lub miejsca, aby dodać stałą wyspę kuchenną, ale chciałbyś mieć zalety jednego, możesz rozważyć jako alternatywę dostawę wózka kuchennego. Wózek kuchenny może mieć kółka do przewijania, a także szuflady, półki i miejsca do wieszania przyborów. Ponieważ są na kółkach, można je usunąć.

7. Jeśli twój budżet na dekorację kuchni jest tak mały, że możesz sobie pozwolić na przebudowę niewielkiego obszaru swojej kuchni, możesz rozważyć dodanie płytek na ścianę główną kuchni. Nowy „backsplash” kuchni może naprawdę ubrać się w szarą, mało inspirującą kuchnię. Backsplashe kuchni są dostępne w wielu różnych stylach, kolorach i materiałach. Materiały stosowane do nich mogą obejmować, drewno, porcelana, kamień naturalny, szkło, stal nierdzewna, a nawet tapety. Koszty różnią się w zależności od wybranego materiału.

Więc możesz zobaczyć, że odświeżenie Twojej kuchni może być prostą rzeczą, jak zmiana sprzętu na istniejącej szafce lub malowanie ścian. Tylko jedna niewielka zmiana może wiele zrobić, aby Twoja kuchnia wyglądała jak nowa.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne