Pojazdy komunalne

Na rynku możemy spotkać różnego rodzaju pojazdy komunalne. W tym artykule chcemy skupić się na pojazdach sąco-płuczących. Tego rodzaju maszyny zostały zaprojektowane w celu czyszczenia rur i kanalizacji. Jakie rozróżniamy typy pojazdów komunalnych przeznaczonych do wykonywania tego typu zadań? Na co należy zwrócić uwagę wybierając pojazd komunalny? Na te pytania odpowiemy w niniejszym artykule. 

Podstawowy podział pojazdów ssąco-płuczących wyróżnia pojazdy mające zdolność do odzysku wody oraz takie, które nie zostały wyposażone w tą funkcje. Odzyskiwanie wody działa na zasadzie oddzielenia płynu od zassanego osadu. Proces uzyskiwanie wody jest możliwy dzięki skutecznemu uzdatnianiu wody. Tego rodzaju funkcjonalność jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Charakteryzuje się niską awaryjnością, znacznie niższym zużyciem podzespołów, rozwiązanie to uchodzi za ekologiczne gdyż nie wymaga dodatkowego zużycie wody. 

Tak jak wspomniano wyżej pojazdy komunalne z odzyskiem wody to bardzo ważny element na który należy zwrócić uwagę przy dokonywaniu zakupu. Jednak ponadto pojazdy komunalne charakteryzują się długą listą “specyfikacyjną”. To co je głównie odróżnia od siebie to pojemność. Zazwyczaj spotykamy pojemność w zakresie od 1500 litrów do nawet kilkunastu tysięcy litrów. Charakterystyczne elementy które możemy spotkać w pojazdach ssąco-płuczacych to podzespoły układu ssącego. Mowa o takich elementach jak pompa ssąca, wąż ciśnieniowy, pompa ciśnieniowa. Pozostałe elementy na które należy zwrócić uwagę są typowe dla każdego zakupu z obszaru motoryzacji. Mamy na myśli wybór silnika, ekonomiczność pojazdu wyrażoną w zużyciu paliwa, subiektywne wrażenia wpływające na wygodę w kokpicie pojazdu, systemy elektroniczne itd. 

Jeśli są państwo zainteresowani niezawodnymi pojazdami, polecamy zwróć uwagę na samochody marki Kanro . Popularne modele to Kombi 1500, Kombi 3000 oraz Kombi 5000. Wymienione maszyny z powodzeniem działają w różnych miejscach na mapie naszego kraju. Cenione są za wysoką niezawodność, skuteczność w realizowaniu codziennych działań oraz wygodę w użytkowaniu. Dzięki firmie Kanro LTD (https://kanro.pl/)  możliwy jest szybki, bezprzewodowy, kompetentny serwis zarówno całego pojazdu jak i pojedynczych podzespołów firma mam ponad 25 letnie doświadczenie w czyszczeniu i inspekcji kanalizacji. Oferują kompleksową obsługę pogwarancyjną, w tym diagnostykę, sprzedaż części zamiennych, okresowe przeglądy. Firma poza sprzedażą pojazdów pod własną marką jest także także dystrybutorem konkurencyjnych firm np. KAISER AG, RSP, CABERE, ENZ TECHNIK AG oraz VETTER GmbH. 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne