Strona głównaUncategorizedKubek - zwykły, ale tak naprawdę niezwykły element reklamy

Kubek – zwykły, ale tak naprawdę niezwykły element reklamy

Prowadząc własny biznes, niezależnie od branży, w jakiej się obracamy, musimy zdawać sobie sprawy z tego, jak ważne jest jego regularne promowanie. Pozwala ono nie tylko pozyskiwać nowych klientów – jeżeli zostanie przeprowadzone w odpowiedni sposób, umożliwi zbudowanie relacji firma-konsument. Zaufanie do marki to najcenniejsza rzecz, jaką możemy dostać od klienta – jak zatem zadbać o to, by takowe się narodziło?

Za darmo znaczy dobrze

Zacznijmy od tego, że ludzie uwielbiają otrzymywać prezenty – niezależnie od tego, co by nim nie było, z chęcią to przyjmą. Możemy to bezlitośnie wykorzystać, wręczając im coś zawierającego naszą reklamę, ale skrywającą ją pod pokrywą właśnie “darmowości”, ale i przydatności. Doskonale sprawdzają się tutaj kubki reklamowe – z punktu widzenia przedsiębiorcy są one bardzo tanie, w szczególności przy kupowaniu większej ich ilości. Dla klienta jednak stanowią z kolei bardzo miły prezent, z którego rzeczywiście będą korzystać. Podświadomie zatem każdego poranka będą pili z nami kawę, by po południu – w akompaniamencie naszego logo – wypić herbatę do pożywnego obiadu.

Czy kubek musi być szablonowy?

W tym wszystkim jednak należy mieć świadomość, że kubek wcale nie musi przedstawiać się nudnie i typowo. W dzisiejszych czasach dysponujemy nie tylko różnymi wzorami (najlepiej jednak opracować swój własny, unikalny), ale też rodzajami kubka. Dla naszych odbiorców możemy stworzyć kubek termiczny, który wspomoże ich nie tylko w domu, ale i podróży – oczywiście nie bez wpływu na naszą kampanię reklamową. Jeżeli z ciepłą kawą wejdą bowiem do tramwaju czy autobusu, nasza reklama zacznie żyć własnym życiem i wsiąkać do podświadomości nawet nieznajomych właściwemu odbiorcy ludzi.

Bardzo fajną opcją jest również zmienianie się wzoru pod wpływem ciepła. Kubki mogą obecnie też mieć różne kształty i rozmiary. Przygotujmy na przykład ten największy – nie każdy ma takie w domu, a dla nas to oczywiście większa przestrzeń na zamieszczenie własnego logo czy sloganu reklamowego.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne