Strona głównaMebleJaką szafę do przedpokoju wybrać?

Jaką szafę do przedpokoju wybrać?

Przedpokój można urządzić na dwa sposoby: tworząc w jego wnętrzu wygodną garderobę dla większości ubrań i tekstyliów (nie tylko tych wierzchnich) dla wszystkich domowników, lub jako elegancki mini-salon służący głównie jako wizytówka mieszkania. W większych mieszkaniach można sobie pozwolić na tę drugą opcję, jednak większość inwestorów poszukuje raczej rozwiązań pozwalających na maksymalne wykorzystanie ciasnej przestrzeni przedpokoju. Jednak ciasny nie znaczy niewygodny i brzydki! Sprawdź, jak odmienić swój przedpokój dzięki dobrze dobranej szafie.

Jaka szafa do małych wnętrz?

Szafy wnękowe wydają się być najlepszym rozwiązaniem, szczególnie w połączeniu z drzwiami przesuwnymi. Wykorzystują one całą dostępną powierzchnię wolnej ściany w przedpokoju i pozwalają chować tam naprawdę wiele ubrań. Bywają jednak tak ciasne korytarze, że taka szafa w ogóle się w nich nie zmieści. W takiej sytuacji warto postawić na wąski model z wygodną ławą lub inne ciekawe kombinacje szaf, które pozwalają uzyskać efekt 2 w 1 – przechowywania okryć wierzchnich i siedziska przydatnego przy zakładaniu butów.

A co do większych przedpokojów?

Tam również sprawdzą się wszelkiego rodzaju duże szafy z drzwiami skrzydłowymi lub przesuwnymi, ponieważ dzięki dużej przestrzeni do przechowywania w przedpokoju można zyskać więcej miejsca na wymarzone meble w sypialniach czy salonie. W większym pomieszczeniu można pozwolić sobie nawet na narożną garderobę – pozwala ona jeszcze lepiej wykorzystać dostępne w korytarzu ściany z narożnikiem i zyskać miejsce do przechowywania różnych przydatnych przedmiotów dla całej rodziny. Przed zakupem szafy idealnej dla swojego mieszkania najlepiej przeczytać wartościowe porady ze strony https://www.meble.pl/poradnik/przedpokoj, a następnie wybrać się na zakupy online do dobrego sklepu meblowego, który będzie miał bogaty asortyment różnych mebli. Dzięki doborowi odpowiednich kolorów i faktur frontów meblowych oraz nowoczesnych rozwiązań można urządzić swój niezwykle praktyczny, a przy tym piękny przedpokój.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne