Strona głównaBudownictwoAtrakcyjne ogrzewanie elektryczne

Atrakcyjne ogrzewanie elektryczne

Popularność ogrzewania elektrycznego z roku na rok wcale nie maleje i nie jest to niespodzianką. Izolacje domu stale się poprawiają, a wiele osób wybiera panele słoneczne. Grzejniki elektryczne są więc idealnym dodatkowym źródłem ciepła. Nic więc dziwnego, że są popularne w łazienkach, w których pożądane jest dodatkowe ogrzewanie. Grzejniki elektryczne często mają opinię praktycznych, ale niezbyt atrakcyjnych. Jednak my posiadamy takie, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Oferujemy nowoczesny design i łatwość elektrycznego ogrzewania, dzień po dniu. Ogrzewanie elektryczne działa szybko i umożliwia precyzyjne regulowanie zużycia energii. Ciepło jest rozprowadzane równomiernie przy użyciu indywidualnego termostatu. Zainspiruj się naszą ofertą elektrycznych grzejników elektrycznych.

Solidny stelaż elektrycznego grzejnika QUATRO – w połączeniu z neutralną paletą kolorów, dają bardzo nowoczesny i mocny efekt. To idealny grzejnik dla domu o śmiałym a także architektonicznym wyglądzie. Jego unikalna konstrukcja z pewnością nada każdej łazience ponadprzeciętny styl.

Nasza propozycja oparta jest na tradycyjnym grzejniku o poziomych liniach, który dodatkowo wzbogacono listwą maskującą oraz eleganckimi panelami bocznymi. Od teraz możesz ogrzewać swój dom stylowo, elegancko i elektrycznie! QUATRO jest bardzo łatwy w obsłudze. Ogrzewanie elektryczne działa szybko i zawsze wiesz dokładnie, jak ciepło jest w Twoim domu.

Inne grzejniki elektryczne marki Enix są wykonane na bazie grzejnika CO oraz grzałki GH+ lub GV i są gotowe do pracy, zaraz po zamontowaniu na ścianie.

Zapraszamy do kontaktu!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne