Strona głównaWnętrzaWnętrze marzeń – zobacz jak zaadoptować je w swoim domu

Wnętrze marzeń – zobacz jak zaadoptować je w swoim domu

Jeżeli ostatnio brakuje ci inspiracji lub po prostu nie masz zbyt dużo czasu, a chcesz wracać po pracy do domu, w którym zaznasz wyciszenia, poproś o pomoc specjalistów. Oni śledzą architektoniczne trendy na bieżąco, a co więcej wiedzą jak dopasować wystrój do stylu życia i upodobań człowieka. A przecież nie ma nic gorszego niż dysharmonia w mieszkaniu. Jednak nie martw się, architekci z Vesalka Studio do niej nie dopuszczą.

Architekt wnętrz w Trójmieście

Trójmiasto słynie z pięknego budownictwa, jednak ten kto nie wszedł do tamtejszych kamienic stracił niebywałą okazję by za darmo zobaczyć kunszt niemieckiego budownictwa. Jednak już od co najmniej dekady województwo pomorskie może poszczycić się również doskonałą nowoczesną architekturą. Z czystym sumieniem można więc stwierdzić, że jeżeli tym czego szukasz jest Architekt wnętrz Gdańsk jest miejscem, do którego koniecznie powinieneś się udać w poszukiwaniu specjalistów. Chcesz bardziej szczegółowej rekomendacji? Jedne z najlepszych opinii w ciągu ostatnich miesięcy otrzymują architekci wspomnianej już firmy Versalka Studio.

Konsultacja architekta za darmo

Stwórz wnętrza swoich marzeń szybko i bez bankructwa w naprawdę ekspresowym tempie. Versalka Studio pierwszą konsultację z projektantem wnętrz, która dotyczy wyboru projektu aranżacyjnego wyświadcza bezpłatnie. Rozmowa ta odbywa się w biurze firmy. Kolejne spotkanie jest konsultacją aranżacyjną. Klienci zapraszani są ponownie do biura, gdzie zapoznają się ze wstępnymi wizualizacjami wnętrz. Spotkanie trwa 3h a jego koszt to zaledwie 300 zł. W tym czasie klient otrzymuje kompleksową pomoc w doborze kolorystyki, umeblowania, oświetlenia i dodatków z uwzględnieniem funkcjonalności wnętrz. Jest to również okazja do otrzymania odpowiedzi od specjalisty na wszelkie pytania. Po tym etapie architekci Versalka Studio udają się wraz z klientem do wnętrz, które mają być przez nich od nowa zaaranżowane. Na miejscu odbywa się wycena indywidualna trwająca do 6h. Jej koszt to 750 zł. Na tym etapie klient może zapoznać się z rysunkami projektów w programie 3D i dokładnie zobaczyć końcowy efekt pracy zespołu.

Od pomysłu do satysfakcji

Usługi powyżej opisane są jedynie przykładem szerokiej oferty, jaką stworzyła Versalka Studio. Po szczegółowe informacje warto zajrzeć na stronę internetową www.versalkastudio.pl, gdzie znajdują się również przykłady zrealizowanych projektów firmy. Sam zobaczysz, że warto zaufać specjalistom.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne