Strona głównaUncategorizedDlaczego warto współpracować z biurem rachunkowym Znany Księgowy?

Dlaczego warto współpracować z biurem rachunkowym Znany Księgowy?

Od 2000 roku oferujemy profesjonalne usługi księgowe w dowolnym zakresie. Prowadzimy zarówno pełną księgowość jak również uproszczoną. Proponujemy naszym klientom fachowe usługi w zakresie księgowości, rozliczeń, płac czy porządkowania dokumentacji. Przeszło 18 lat w branży pozwoliło nam na ugruntowanie swojej pozycji oraz poznanie lokalnego biznesu. Zaufali nam klienci z całej Polski. Posiadamy ważne ubezpieczenie oc z tytułu wykonywanych czynności. Pomagamy w sprawach związanych z optymalizacją podatkową. Nie jesteśmy szablonowi jak większość biur rozliczeniowych. Początkowe lata działania portalu były bardzo trudne. Wyczerpująca praca, zdeterminowanie współtwórców pozwoliły stworzyć atrakcyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących biura księgowego. U nas na stronie w jednym miejscu znajduje się wiele biur rozliczeniowych. Na naszej stronie internetowej możesz sprawdzić ceny za usługi księgowe w kilku biurach rachunkowych.

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Sprawdź ofertę firmy znany księgowy

Do twojej dyspozycji dostaniesz jednego eksperta, który będzie dla ciebie nauczycielem i będzie pomagał ci w rozwoju twojej działalności. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura rozliczeniowego. Firma Znany Księgowy aktualnie jest marką na rynku usług księgowych. Przekonaj się o tym sam, startując z nami współpracę. Przekonaj się, że księgowi z którymi współpracujemy to najlepsi fachowcy w branży. Znany Księgowy jest wiec do państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Biuro rachunkowe Znany Księgowy proponuje szeroki zakres usług księgowych. Gwarantujmy satysfakcję klientów przy każdym rodzaju współpracy. Przedsiębiorą otwierającym działalność gospodarczą proponujemy prowadzenie księgowości przez pierwszy miesiąc na atrakcyjnych warunkach. Ze względu na różnorodność podmiotów gospodarczych, form prawnych, zagadnień księgowych, a także wielkość firm, ciężko jest ustalić uniwersalny cennik, który mógłby zostać zastosowany dla każdej firmy bez wyjątku. Nasze ceny ustalane są indywidualnie. Powiedz nam o swoich planach, powiedz jak planujesz działać, rozwijać się. Dostosujemy dla ciebie korzystne rozwiązanie. Nasze biuro księgowe prowadzi obsługę kadrową w zakresie: opracowanie umów o pracę; opracowanie umów cywilnoprawnych; opracowanie oświadczeń zgodnie z kodeksem pracy; opracowanie świadectw pracy; prowadzenie teczek osobowych pracowników; prowadzenie kartotek wynagrodzeń, prowadzenie kartotek urlopowych; ewidencja świadectw lekarskich; prowadzenie kartotek ewidencji czasu pracy; skierowanie na badania lekarskie; kontrola dokumentów historycznych pracownika; szkolenia pracowników w zakresie bhp oraz ppoż. Tanie usługi księgowe. Poznaj ceny i cenniki za usługi w kilku biurach rachunkowychhttps://znany-ksiegowy.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne